SOLGAR CHROMİUM PİCOLİNATE Zayıflama ilacı - Krpm KapsülüKROM KAPSÜLÜ

SOLGAR CHROMİUM PİCOLİNATE
Fazla Kilo,Halsizlik ve Kan Şekeri DengelemesiGünümüzde birçok insan vücutlarındaki krom eksikliği nedeniyle halsizlik, fazla kilo gibi sorunlar yaşamaktadır. Krom eksikliği aynı zamanda kalp ve şeker hastalıklarına katkıda bulunur.Krom sağlık açısından önemli olup,günümüzün beslenme alışkanlıklarıyla yeterli miktarlarda alınamayabilir.Daha da kötüsü fazla şeker,tüketilen sınırlı miktardaki kromun vücut tarafından daha çok kullanılmasına sebep olur.

Biyolojik olarak aktif olan krom,önemli bir insülin kofaktörüdür.İnsülin hormonu,açlık kontrolüne,enerji üretimini ayarlamaya,yağın yakılmasına,kas oluşumuna ve koleterol kullanımına yardımcı olur.İnsilün, besinlerin ve diğer bileşiklerin vücut hücrelerinin duvarlarından geçişini kontrol eder.Eğer hücrelere yeteri kadar yakıt(kan şekeri)girmez ise,yeterli enerji üretilmez.Eğer kan şekeri enerjii olarak yakılmazsa ,yağa dönüştürülür ve yağ hücrelerinde depolanır.Ayrıca yeteri kadar aminoasit hücrelere giremezse, ne kadar egzersiz yaparsanız yapın kaslar inşa edilemez.

Güvenli ve etkin krom takviyesi genel krom eksikliğini düzeltebilir. Bu krom takviyesi,spor yapılarak oluşan kilo kaybına ve kaz yapımına yardımcı olabilir,kolestrolü dengeleyebilir ve kan şekeri optimize eder. Kuzey Carolina Üniversitesinden Dr.John Roeback günde 600mcg krom alımının HDL (iyi huylu lipoprotein) seviyesinin 16 oranında yükselttiğini rapor etmiştir.Kullanım Önerisi: Günde 1-3 kapsül, tercihen yemeklerden sonraUyarı: İnsüline bağımlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktorlarına danışmalıdır

0 yorum:

GOOGLE REKLAM